Wypożyczalnie samochodów w drugiej połowie XX wieku.

old-sport-car-1104313-mW wyniku II wojny światowej produkcja samochodów została spowolniona, tym samym rozwój rynku motoryzacyjnego uległ zastopowaniu. Jednak od kryzysy do rozwoju w przypadku samochodów była bardzo krótka droga. Tuż po zakończeniu działań wojennych, kiedy żołnierze wracali z frontu, wysiadając na lotnisku potrzebowali transportu. Potrzeba jest matką wynalazku i w tak powstałą lukę postanowił wpasować się Warren Avis, który wypożyczalnie samochodów postanowił ulokować przy lotniskach.

 

Ruch ten okazał się strzałem w dziesiątkę, a wypożyczalnie Avis są po dziś dzień jednymi z najpopularniejszych na świecie.
Wraz ze zmieniającym się światem zmieniają się potrzeby i oczekiwania konsumentów. Aktualnie ogromne znaczenie dla odbiorców usług świadczonych przez wypożyczalnie samochodów ma online do możliwość rezerwacji samochodu. Jest to jeden z głównych czynników przyczyniających się do sukcesu firmy. Kolejnymi ważnymi składników są szybki termin dostarczenia auta oraz oczywisty warunek, czyli jakość techniczna pojazdów.

Komentarze są zamknięte.